Na początek...

Kilka zdań o mnie. Mam na imię Radek i pochodzę z Lublina. Obecnie przebywam w Stanach Zjednoczonych, mieszkam tu z rodziną. Mam wyjechane na punkcie motocykli a uczepiłem się dyscypliny zwanej Enduro. A że jestem również mocno uzależniony od internetu, postanowiłem połączyć oba te zagadnienia i stworzyć serwis o tematyce motocyklowej. Stanęło na blogu i jestem z tego zadowolony, na chwilę obecną jest to najwygodniejsze dla mnie rozwiązanie.
Skupię się przede wszystkim na relacjach z moich wypadów w teren i dłubaniu przy sprzęcie. Nie obędzie się też bez wątków pobocznych, wszakże to blog a w jego charakterze jest publikowanie opowieści dziwnej treści oraz rozprawek o dupie Maryni 😜.

Strona ta rodzi się z mojego czysto egoistycznego pożądania, lecz jeśli zdarzy się, że pokrzepię tym choć jedno obce serce, będę niezmiernie usatysfakcjonowany 🙂.

Pozdrawiam i zapraszam 🙂.

me, myself and I ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Aby dodać komentarz nie musisz się logować. Wystarczy kliknąć na opcję Nazwa/adres URL i wpisać swoje imię lub ksywkę.
Śmiało! :)
Każdy wpis musi być zatwierdzony więc proszę o cierpliwość. To dla dobra kultury dyskusji i zachowania pewnych standardów na blogu. Innymi słowy - admin nie śpi, żeby pisać mógł ktoś ;P.