Czapki z głów!!!

Jak długo dam radę jeździć w zdrowiu i przyjemności? Nie daję sobie specjalnie dużych szans na starość w siodle bo już w połowie czwartej dekady żywota jadę na Bi-Fleksie od odnowy stawów. Obym wogóle doczekał emerytury i miał przyjemność chociaż ze dwa, trzy lata postać w kolejce po leki... Pożyjemy, zobaczymy ;).
 Ale zdarzają się rzeczy, zdawałoby się niemożliwe, więc mimo wszystko nie tracę nadziei. Przykład? Proszę bardzo! Mam zaszczyt przedstawić niezwykłą postać. Tymbardziej przekonującą bo wyrazistą w kontekście naszego nieśmiertelnego hobby. Usiądźcie wygodnie i nie popadajcie w kompleksy ;P.
Panie i panowie, przed Wami "człowiek z żelaza" - JOE GALIE!!!


Na potwierdzenie tego, że Joe to nie wymysł jakiegoś fantasty, daję dowód. Film powstał parę dni temu, kiedy uświadomiłem sobie, że to co się kurzy w szufladzie to cenny zapis dokumentalny. Zapraszam :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Aby dodać komentarz nie musisz się logować. Wystarczy kliknąć na opcję Nazwa/adres URL i wpisać swoje imię lub ksywkę.
Śmiało! :)
Każdy wpis musi być zatwierdzony więc proszę o cierpliwość. To dla dobra kultury dyskusji i zachowania pewnych standardów na blogu. Innymi słowy - admin nie śpi, żeby pisać mógł ktoś ;P.