Galeria pucharów

Doszedł następny (można już śmiało powiedzieć, że przewidywany) sukces do Borowikowej kolekcji. Trzecia pozycja w "C Open" wyjechana w Ridge Riders Hardwood Hare Scramble. Patrząc na tabelę okrążeń wywnioskować można, że Gregor w miarę upływu czasu doznawał przypływu sił. Po pierwszej pętli był ósmy by sukcesywnie w miarę czasu piąć się wyżej. Potwierdza to tezę, że jest dobrze przygotowany kondycyjnie, co jak wiadomo jest sprawą kluczową jeśli chce się na motocyklu robić coś więcej niż tylko amatorską turystykę.

 No cóż, będąc trzecim ciężko pewnie nie pozbyć się myśli jak by to było stanąć na podwyższeniu i mieć pod stopami "jedyneczkę". Myślę, że taki sen Borowikowi zdarza się równie często jak inne z gatunku przyjemnych. Jak widać jest szansa żeby go urzeczywistnić. Zatem do boju Little Mushroom, kuj żelazo póki gorące!!!
Gratulacje!


Wyniki ze strony ECEA

P.S. Jackson zasłużył na klapsa bo dojechał jedenasty... Żart! Jest ok, tylko jedno okrążenie mniej niż najlepsi wstydu przecież nie przynosi :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Aby dodać komentarz nie musisz się logować. Wystarczy kliknąć na opcję Nazwa/adres URL i wpisać swoje imię lub ksywkę.
Śmiało! :)
Każdy wpis musi być zatwierdzony więc proszę o cierpliwość. To dla dobra kultury dyskusji i zachowania pewnych standardów na blogu. Innymi słowy - admin nie śpi, żeby pisać mógł ktoś ;P.