Bikepics.com


Przy okazji dodawania nowych linków do panelu bocznego przypomniałem sobie o BikePics. Wlazłem na swój stary jak świat profil i olśnienie - jak fajnie, że wrzuciłem tu kiedyś te foty! Huska, moje pierwsze moto w Stanach - kilkanaście zdjęć, których nie mam już na twardzielu! Ocalało niczym szkielet dinozaura w mezozoicznej warstwie naszej planety! Dalej - pomarańczowo szara czteryseta, kiedy to było?! No i dwa ostatnie dzieła doskonałe stworzyciela nieba i dirtbike'ów - Katoomy serii RC4. Czeka mnie jeszcze wiele "update'ów" bo trochę materiału od ostatniej mojej wizyty na tym portalu się zebrało. Wam też polecam, nie wiadomo kiedy człowiekowi zbierze się na wspominki, a nie zawsze mamy te rzeczy ładnie uporządkowane w dokumentach na pececie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Aby dodać komentarz nie musisz się logować. Wystarczy kliknąć na opcję Nazwa/adres URL i wpisać swoje imię lub ksywkę.
Śmiało! :)
Każdy wpis musi być zatwierdzony więc proszę o cierpliwość. To dla dobra kultury dyskusji i zachowania pewnych standardów na blogu. Innymi słowy - admin nie śpi, żeby pisać mógł ktoś ;P.