Zaczyna się ściganie w kółko!


Wszedłem od tak, z ciekawości bo dawno tam nie byłem - na espeedway.pl. I co widzę? Dziś naszym późnym wieczorem zaczyna się najważniejsza żużlowa impreza sezonu - pierwsze zawody cyklu Speedway Grand Prix. Jestem wyraźnie opóźniony tej wiosny, totalnie zaskoczyło mnie to, że "to już!". Nie wiem co jest grane...
Tradycyjnie zaczynamy w Nowej Zelandii. To już dwudziesta odsłona tego cyklu gdzie o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu będą walczyć najbardziej gorące głowy tego biznesu. Zabraknie naszego asa - Tomka Golloba, który wycofał się z tej rywalizacji dając miejsce młodszym, chociażby Hampelowi, który jak co roku jest faworytem do tytułu ale co roku braknie mu jednego kroku do najwyszego podestu. Może tym razem?P.S. Jak widać "legalna" transmisja internetowa staje się powoli standardem także w sportach motorowych. To cieszy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Aby dodać komentarz nie musisz się logować. Wystarczy kliknąć na opcję Nazwa/adres URL i wpisać swoje imię lub ksywkę.
Śmiało! :)
Każdy wpis musi być zatwierdzony więc proszę o cierpliwość. To dla dobra kultury dyskusji i zachowania pewnych standardów na blogu. Innymi słowy - admin nie śpi, żeby pisać mógł ktoś ;P.