Permit na tereny RAC

Nie wiem, czy ktoś z towarzystwa będzie tym zainteresowany ale jako, że pojawiła się taka sposobność, informuję o możliwości wykupienia pozwolenia na jazdę na terenach Reading Anthracite Co. Dla jasności, jest to teren w okolicy St Clair. Tam gdzie ostatnio zostawiliśmy auta wyraźnie jest napisane, że można to zrobić jedynie posiadając ten papierek. I to, że nikt się nie przysapał do tej pory, to nie znaczy, że tak będzie zawsze. Od osoby dobrze poinformowanej wiem, że od czasu do czasu ktoś z tej firmy lubi sprawdzić czy za szybą auta znajduje się przepustka. A nie było by miło, gdyby auto pojechało sobie gdzieś na lawecie... Decyzja należy do Was, ja tam wykupię, za $125 na rok spokojna głowa, auta nikt nie ruszy i można śmigać do samej nocy, nawet poza terenami RAC, bo kto zabroni? ;P
Podaję linka do strony gdzie można zamówić pozwolenie - Reading Anthracite Co. acces permit 2012

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Aby dodać komentarz nie musisz się logować. Wystarczy kliknąć na opcję Nazwa/adres URL i wpisać swoje imię lub ksywkę.
Śmiało! :)
Każdy wpis musi być zatwierdzony więc proszę o cierpliwość. To dla dobra kultury dyskusji i zachowania pewnych standardów na blogu. Innymi słowy - admin nie śpi, żeby pisać mógł ktoś ;P.