Prawie jak Bolek i Lolek


Czy to brzmi jak żart? Może...

Ilu z was nie zna i nie kojarzy Bolka i Lolka? Nie widzę rąk w górze. Znaczy każdy przeżywał to samo i klimat jest zakorzeniony. Dwie animowane postacie nader mocno wryły się w pamięć każdego "nowożytnego" Polaka. Sam do tej grupy się zaliczam i na brzmienie ich imion reaguję entuzjastycznie :). Ale co ma piernik do wiatraka? Otóż gdyby panowie, którzy widnieją na zdjęciach poniżej, byli choć w ćwierci tak znani jak Bolek i Lolek (a Błażusiak choć w połowie tego co Gollob), to byłoby to pięknym wyrazem wdzięczności za ich sukcesy sportowe na arenie światowej. A jest ich pokaźna, naprawdę imponująca kolekcja, mianująca ich do kategorii sław. I o ile Tomasz jesz twarzą rozpoznawaną, śmiem twierdzić, że nawet przez niektóre gospodynie domowe, to już z Tadkiem nie jest tak słodko. Kibice sportów motorowych wiedzą jakie wyniki osiąga nasz mistrz i że ręce same składają się do oklasków. Co z tego kiedy Kowalskiemu jego nazwisko kojarzy się zupełnie z niczym, dlatego na "Błażusiakomanię" w każdym polskim domu raczej nie ma co liczyć ;). A szkoda, bo chłopak jest inteligentny, otwarty i sympatyczny, z wielkim uporem do walki i wręcz szaleństwem w swych wyczynach. Świat wzdycha, a w kraju cisza...


Tadek poszedł jak dzik przez agresty!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! Aby dodać komentarz nie musisz się logować. Wystarczy kliknąć na opcję Nazwa/adres URL i wpisać swoje imię lub ksywkę.
Śmiało! :)
Każdy wpis musi być zatwierdzony więc proszę o cierpliwość. To dla dobra kultury dyskusji i zachowania pewnych standardów na blogu. Innymi słowy - admin nie śpi, żeby pisać mógł ktoś ;P.